Ekonomiczne drukarki laserowe - obniż koszty druku sektor publiczny
obniżamy koszty druku
Dlaczego warto Niskie koszty eksploatacji Zarządzanie obiegiem dokumentów Monitorowanie kosztów druku Dzierżawa zamiast kupna
Gdzie jesteś: Oferta dla Sektora Publicznego>>Wynajem zamiast kupna

Bez ukrytych

Kosztów!

CHCĘ OBNIŻYĆ
KOSZTY DRUKU:

Jestem zainteresowana/y:
Wyślij

Dzierżawa zamiast kupna

Dzierżawa to efektywny i komfortowy sposób zaspokojenia potrzeb instytucji związanych z kopiowaniem, drukowaniem, skanowaniem oraz obiegiem dokumentów bez potrzeby zakupu maszyn. Instytucja nie musi kupować sprzętu – płaci za wykonywaną usługę i cieszy się komfortem i spokojem w pracy oraz profesjonalną obsługą.

Pracownicy zostają zwolnieni z odpowiedzialności za poprawne funkcjonowanie sprzętu i mogą spokojnie i efektywnie wykonywać swoje obowiązki bez angażowania się w inne, czasochłonne zadania. Organizacja ma również pewność, że za sprawną sieć urządzeń biurowych odpowiadają profesjonaliści z odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i kwalifikacjami.

Oferta urządzeń jest bardzo szeroka począwszy od najprostszych modeli, jak na przykład oszczędnych drukarek laserowych, a skończywszy na ekonomicznych urządzeniach wielofunkcyjnych, wykorzystujących najnowsze technologie. Każde urządzenie jest skrupulatnie opisane z uwzględnieniem funkcjonalności, wykorzystywanych materiałów oraz elementów dodatkowych. Dzierżawione modele urządzeń dobierane są na podstawie potrzeb instytucji.

Usługa ta pozwala na proste zaplanowanie wydatków z budżetu na różne cele (zamówienie urządzeń, zakup sprzętu, eksploatacja i serwisowanie, utylizacja urządzeń) na okres nawet do 60 miesięcy.

Dla Sektora publicznego ważny jest również aspekt budżetowanych środków finansowych na zakup i usługi. Planując budżet na kolejny rok warto rozważyć jaką część środków przygotować w budżecie inwestycyjnym (np. zakup urządzeń) a jakie na wydatki w budżecie obrotowym – na zakupy bieżące ( np. raty dzierżawne, materiały eksploatacyjne).”

Korzyści płynące z dzierżawy będą odczuwalne zarówno na poziomie pojedynczego użytkownika, jak i całej organizacji. Zmiany i usprawnienie procesów wpłyną na wzrost zadowolenia pracowników i klientów instytucji. Co ważne - wykorzystanie najnowszych technologii w obsłudze klienta odbywa się w sposób komfortowy, kontrolowany i bezpieczny.

Korzyści:

EKONOMICZNE

OPERACYJNE

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak łatwo rozdysponować budżet na druk
i rozwiązać swój problem – wypełnij formularz!

 
Dlaczego warto Niskie koszty eksploatacji Zarządzanie obiegiem dokumentów Monitorowanie kosztów druku Dzierżawa zamiast kupna