Urządzenie wielofunkcyjne - obniż koszty druku sektor publiczny
obniżamy koszty druku
Dlaczego warto Niskie koszty eksploatacji Zarządzanie obiegiem dokumentów Monitorowanie kosztów druku Dzierżawa zamiast kupna
Gdzie jesteś: Oferta dla Sektora Publicznego>>Zarządzanie obiegiem dokumentów

Bez ukrytych

Kosztów!

CHCĘ OBNIŻYĆ
KOSZTY DRUKU:

Jestem zainteresowana/y:
Wyślij

Zarządzanie obiegiem dokumentów

System informatyczny zarządzania drukiem i obiegiem dokumentów umożliwia połączenie wszystkich urządzeń biurowych w organizacji w jeden sprawnie funkcjonujący organizm. Produkuje, dystrybuuje i archiwizuje wszystkie dokumenty, niezależnie od tego czy są w formie papierowej czy elektronicznej. System taki staje się koniecznością, ponieważ coraz większa ilość korespondencji instytucji publicznych odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Ponadto przekłada się on też na zwiększoną wygodę i efektywność pracy.

Aby system działał optymalnie, potrzebny jest nowoczesny i sprawny sprzęt, jak na przykład ekonomiczne urządzenia wielofunkcyjne czy wysokowydajne drukarki.

W systemie zaprogramowane zostają wnioski z audytu i monitoringu kosztów druku w organizacji. Oprogramowanie wymusza najbardziej oszczędne działania, które są jednocześnie najbardziej efektywne dla funkcjonowania instytucji i ułatwiają obieg dokumentów. Na przykład: dokumenty będą domyślnie drukowane dwustronnie.

Nowoczesne oprogramowanie umożliwia komfortową i efektywną pracę poprzez:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wypełnij formularz
i ułatw pracę sobie i innym!

 
Dlaczego warto Niskie koszty eksploatacji Zarządzanie obiegiem dokumentów Monitorowanie kosztów druku Dzierżawa zamiast kupna