Tonery do drukarek - obniż koszty druku sektor publiczny
obniżamy koszty druku
Dlaczego warto Niskie koszty eksploatacji Zarządzanie obiegiem dokumentów Monitorowanie kosztów druku Dzierżawa zamiast kupna
Gdzie jesteś: Oferta dla Sektora Publicznego>>Niskie koszty eksploatacji

Bez ukrytych

Kosztów!

CHCĘ OBNIŻYĆ
KOSZTY DRUKU:

Jestem zainteresowana/y:
Wyślij

Niskie koszty eksploatacji

Koszty związane z użytkowaniem urządzeń biurowych są istotnym elementem rozdysponowania budżetu instytucji. Ich właściwe ulokowanie ułatwi pracę jednostki, jak i całej organizacji. Istotne są nie tylko wydatki widoczne na fakturach, ale również koszty zużycia zasobów własnych, przestojów czy awarii.

Niska cena zakupu niestety najczęściej wynika ze słabej jakości maszyn, co z kolei szybko skutkuje pokaźnymi kosztami eksploatacji i problemami z użytkowaniem sprzętu. Oznacza to psujące się maszyny, częste wizyty serwisu oraz stres. Ta pozorna oszczędność sprawia, że wydatki na eksploatację urządzeń rosną, a maleje komfort pracy. W przypadku taniej drukarki biurowej koszt eksploatacji maszyny może wynieść 96% całkowitych wydatków.

Największe koszty generują:

Wydajność bębnów ceramicznych wykorzystywanych w urządzeniach najwyższej jakości mieści się w przedziale 100 000 – do ponad 500 000 wydruków, co jest wynikiem rekordowym wśród drukarek laserowych. Tego typu technologia pozwala uniknąć częstego serwisowania lub wymiany bębna, a w rezultacie prowadzi do minimalizowania kosztów.

W jaki sposób obniżyć koszty eksploatacji?

Planując wykorzystanie budżetu warto mieć przede wszystkim na uwadze obniżenie kosztów eksploatacji. Należy rozważyć zakup nowych urządzeń lub wymianę starych na wysokiej jakości sprzęt. Zaawansowane technologicznie rozwiązania, mogą spowodować obniżenie kosztów użytkowania nawet o kilkadziesiąt procent, co pozwoli na lepsze rozdysponowanie funduszy z budżetu.

Zanim zdecydujesz się na zamówienie sprzętu drukująco – kopiującego zadbaj o komfort swój i swoich współpracowników:

Pamiętaj, że z prośbą o wsparcie i konsultacje możesz zwrócić się do specjalistów, którzy pomogą przeprowadzić zmiany oraz zoptymalizować proces druku i zarządzania obiegiem dokumentami.

Aby dowiedzieć się więcej wypełnij formularz!

 
Dlaczego warto Niskie koszty eksploatacji Zarządzanie obiegiem dokumentów Monitorowanie kosztów druku Dzierżawa zamiast kupna