Tonery do drukarek - obniż koszty drukowania dla korporacji
obniżamy koszty druku
Dlaczego warto Doświadczenie Innowacyjność Wsparcie serwisowe Zarządzanie obiegiem dokumentów Różnorodne formy finansowania Case Study
Gdzie jesteś: Oferta dla Korporacji>>Dlaczego warto

Odkryjemy

Oszczędności

Ukryte

w Twojej firmie

CHCĘ OBNIŻYĆ
KOSZTY DRUKU:

Jestem zainteresowana/y:
Wyślij

Dlaczego warto

Niezależnie od sytuacji gospodarczej kontrola i redukcja kosztów w firmie są priorytetem. Dotyczy to także kosztów druku. W korporacjach i dużych przedsiębiorstwach koszty wynikające z produkcji, zarządzania i dystrybucji dokumentów wynoszą nawet 15% przychodów rocznie!

Co ważne - koszty druku będą się powiększały, ponieważ liczba drukowanych informacji w firmach wzrasta z każdym rokiem.

Doświadczenie i solidność

Szukając dostawcy sprzętu, rozwiązań lub usługi realizującej potrzeby w zakresie druku i zarządzania obiegiem dokumentów należy brać pod uwagę kilka czynników. Jednym z nich jest doświadczenie firmy będącej dostawcą rozwiązania oraz wiedza posiadana przez zatrudnianych w niej specjalistów. O solidności dostawcy świadczą między innymi jego partnerzy, wykonane wdrożenia, dostępność serwisu oraz posiadane certyfikaty.

Oszczędności

Inwestycja w nowoczesne technologie z zakresu druku i obiegu dokumentów to oszczędność czasu, zasobów i pieniędzy. Wybór jednego solidnego dostawcy ułatwia komunikację oraz upraszcza procesy związane z obsługą serwisową czy zarządzaniem dokumentem. Bardzo ważny jest także monitoring kosztów druku, który pozwala na planowanie oszczędności i wyciąganie wniosków mających na celu optymalizację infrastruktury, kosztów obsługi serwisowej i efektywności pracy. Największe wydatki generują materiały eksploatacyjne.
Kwoty przeznaczone na eksploatację urządzeń niskiej jakości stanowią ponad 90% całkowitych kosztów.

Innowacyjne rozwiązania

Nowoczesne technologie to sposób na optymalizację pracy oraz zwiększenie efektywności i konkurencyjności w biznesie. Inwestycja w innowacyjny sprzęt przyczyni się do usprawnienia realizowanych procesów, a trwałość i wydajność materiałów oraz niskie koszty eksploatacji zaowocują podniesieniem komfortu pracy i kompleksowymi rozwiązaniami. System ECOSYS pozwala na znaczne oszczędności zasobów, wykorzystując opatentowany ceramiczny bęben stosowany w drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, a także inne trwałe materiały, dzięki czemu wymiany wymaga tylko zużyty toner, a nie kosztowny system kartridży.
W efektywnych urządzeniach stosuje się także nowatorskie modele bębnów ceramicznych, które są elementem technologii rozdzielności bębna od tonera. Rozwiązanie to jest o wiele bardziej wydajne niż wykorzystywanie kartridży.

HyPAS (Hybrydowa Platforma dla Zaawansowanych Rozwiązań) to nowoczesna platforma systemowa, służąca do optymalizacji działania sprzętu poprzez zintegrowane aplikacje, zaprojektowane by spełniać oczekiwania użytkowników w zakresie produkcji obrazu. Platforma umożliwia:

Nowoczesne drukarki i urządzenia wielofunkcyjne umożliwiają również zaprojektowanie i wydrukowanie:
papieru listowego opatrzonego logiem, wizytówek, naklejek, banerów, broszur czy ulotek.

Wsparcie serwisowe

Przy wyborze dostawcy sprzętu biurowego, czy zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową warto dokładnie sprawdzić jak wygląda jego oferta wsparcia serwisowego. Dla dużych firm i korporacji kluczową informacją jest ogólnopolski zasięg serwisu. Bardzo istotne są również certyfikaty, przeszkolona kadra i gwarancja, że dostawca jest autoryzowanym partnerem producenta.

Kompleksowe rozwiązania i elastyczność biznesu

Zaletą dostawcy jest nie tylko jego profesjonalizm i elastyczność, ale również kompleksowość i innowacyjność oferty. Decydując się na różne urządzenia, systemy i rozwiązania warto wybrać jednego dostawcę, który przygotuje zintegrowaną ofertę o najwyższej jakości. Jest to oszczędność zarówno w wymiarze czasowym, jak i finansowym.

Na rynku funkcjonują firmy oferujące kompleksowe rozwiązania, na które składają się:

Różnorodne formy finansowania inwestycji

Decydując się na inwestycję w sprzęt biurowy lub oprogramowanie warto rozważyć różne formy finansowania. Coraz popularniejsze stają się takie rozwiązania jak outsourcing, czy dzierżawa. Tradycyjnym sposobem pozostaje zakup na własność. Warto dokonać wyboru po przeanalizowaniu między innymi potrzeb firmy i indywidualnych pracowników oraz planowanych miesięcznych nakładów finansowych.

Wypełnij formularz i dowiedz się więcej o innowacyjnych rozwiązaniach,
które obniżą koszty druku w Twojej firmie!

 
Dlaczego warto Doświadczenie Innowacyjność Wsparcie serwisowe Zarządzanie obiegiem dokumentów Różnorodne formy finansowania Case study