Kyocera - obniż koszty druku dla korporacji
obniżamy koszty druku
Dlaczego warto Doświadczenie Innowacyjność Wsparcie serwisowe Zarządzanie obiegiem dokumentów Różnorodne formy finansowania Case Study
Gdzie jesteś: Oferta dla Korporacji>>Case Study

Odkryjemy

Oszczędności

Ukryte

w Twojej firmie

CHCĘ OBNIŻYĆ
KOSZTY DRUKU:

Jestem zainteresowana/y:
Wyślij


Przykładowe realizacje

mBank SA (dawniej BRE Bank SA) - projekt Zintegrowana Platforma Wydruku.

W skład Grupy mBanku wchodzą spółki, w których Bank jest jedynym lub istotnym udziałowcem, a także oddziały banku. Grupa oferuje kompleksowe usługi z zakresu bankowości dla firm i osób prywatnych, bankowości detalicznej oraz usług finansowych.

Przed rozpoczęciem współpracy z Grupą Arcus, w banku istniała zróżnicowana infrastruktura urządzeń biurowych, wśród których większość nie była wielofunkcyjna. Arcus SA wyposażył mBank w park ponad 1500 urządzeń drukujących, kopiujących, skanujących i faksujących firmy Kyocera. Urządzenia zostały rozlokowane w siedzibie centrali w Warszawie i Łodzi oraz w 330 placówkach detalicznych mBanku oraz spółek Grupy nBank.

Arcus zapewnia bankowi nie tylko sieć urządzeń, ale również nowoczesny system, oparty na innowacyjnej platformie technologicznej, zarządzający maszynami. System pozwala na zdalne monitorowanie stanu urządzeń, a także wpływa na optymalizację procesów przepływu dokumentów. Każdy dokument, niezależnie od swojej formy, który trafia do obiegu dokumentów w firmie może zostać zachowany w formie elektronicznej.

„Zgodnie z tym, co pokazała analiza firmy Arcus, po pierwszym kwartale współpracy odnotowaliśmy o około 25 proc. niższe koszty druku” komentuje Adam Domański, dyrektor biura administracji i zakupów, Departament Logistyki, BRE Bank SA (obecnie mBank)

Korzyści:

Wypełnij formularz i dowiedz się jak Ty możesz zaoszczędzić!

 
Dlaczego warto Doświadczenie Innowacyjność Wsparcie serwisowe Zarządzanie obiegiem dokumentów Różnorodne formy finansowania Case study